בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתר וורדפרס הוא אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בתחום של בניית אתרים, מאחר ותהליך של בניית אתרים בוורדפרס הוא זול ופשוט יחסית לאפשרויות האחרות. מערכת הוורדפרס היא נוחה וידידותית למשתמש, אפילו עבור אלו אשר אין להם כל ידע וניסיון בבניית אתרים, ולכן רבים בוחרים בהקמת אתר בדרך זו.

בחירה באפשרות של בניית אתר וורדפרס היא בהחלט חכמה וחסכונית, אך עם זאת יש לזכור דבר אחד ומשמעותי שאין בה – את האפשרות לעיצוב יחודי. מערכת וורדפרס מאפשרת בניית אתר לפי תבניות קיימות, כאשר ניתן לבחור תבנית עבור האתר ובה להשתמש. אמנם מדובר בתבניות ברמה גבוהה, אך בפועל ישנם אתרים רבים אשר נראים אותו הדבר.

ישנו פיתרון מאוד פשוט עבור בניית אתרים בוורדפרס עם עיצוב יחודי, והוא עבודה בצמוד עם סטודיו לעיצוב אשר מעניק שירותי דיגיטל הכוללים עיצוב עבור בניית אתר וורדפרס מכל סוג. כך, בניית אתרים בוורדפרס הופכת בעצם לאפשרות דינמית, כאשר אתם יכולים לשלוט בכך שהאתר שלכם יהיה שונה, מיוחד ובולט.

בניית אתר וורדפרס בליווי מעצב מאפשרת לכם ליצור אתר אשר תואם מבחינה עיצובית לסגנון ולצרכי העסק שלכם. עיצוב האתר באופן זה, מאפשר יצירה של שפה עיצובית אחידה בין העסק לבין האתר שלו. כאשר השפה העיצובית של העסק שונה מהשפה העיצובית של האתר, זה יוצר בלבול עבור הלקוח ונראות לא אחידה ולא מקצועית.

למשל תוכלו להתרשם מאתר שעיצבנו למעצבת הפנים נדין כהן, https://www.nadine-design.co.il/

לה עיצבנו את הלוגו והשפה הגרפית, הכפתורים עוצבו באופן ייחודי ובסגנון הלוגו, דבר היוצר השתרשות של המותג תוך כדי גלישה ונראות מרעננת וייחודית רק לה ולא עוד אתר בשטנץ. בחירת התמונות הנכונות, הצבעים והמכלול של העיצוב יוצרים אתר ייחודי למרות היותו מבוסס על תבנית וורדפרס.

לכן בניית אתרים בוורדפרס רצוי לבצע יחד עם סטודיו לעיצוב אשר מתמחה בתהליך של בניית אתר וורדפרס עבור לקוחות עסקיים. ישנם מעצבים רבים אשר עוסקים בעיצוב אתרים, אך לא כולם מתמחים בוורדפרס ולכן יש לוודא כי אכן מדובר במעצב עם ניסיון במערכת זו.

מחפשים סטודיו לעיצוב עבור ליווי בתהליך של בניית אתרים בוורדפרס ויצירת עיצוב יחודי ? צרו קשר עוד היום עם סטודיו שרון ונשמח לעמוד לרשותכם.

השאר תגובה