הכנת לוגו

הכנת לוגו עבור עסק חדש או עסק קיים אשר מעוניין במיתוג מחדש הוא עניין מורכב, אשר דורש מיומנויות עיצוב שהן הרבה מעבר לידע טכני בתוכנת פוטו שופ. לוגו הוא האלמנט העיצובי הראשי של העסק, אשר פעמים רבות מספק לקהל את הרושם הראשוני והמידע אודות העסק והמוצר או השירות אותו הוא מציע ואף מהווה חלק משמעותי בעיצוב הקונספט הגרפי ליתר מוצרי החברה הכולל שימוש בפונטים מסויימים, צבעוניות וקו גרפי.

הכנת לוגו לרוב מתבצעת בשלב הקמת העסק, יחד עם בנייה של השפה העיצובית של העסק, כאשר שני אלמנטים אלו מהווים את היסודות הויזואליים עליהם נבנה העסק. ללא לוגו ושפה עיצובית, לא ניתן להתקדם וליצור מרכיבים שונים כמו האתר של העסק, חומרי שיווק ופרסום, ועוד. לכן זהו אחד השלבים הראשונים והחשובים אשר מתבצעים בעת הקמה של העסק, ויש להקדיש לכך את הזמן והמשאבים הראויים.

הכנת לוגו מתבצעת על ידי מעצב גרפי אשר הינו בעל ניסיון בעיצוב לוגו עבור עסקים נוספים, ומבין את החשיבות והמשמעות של הלוגו עבור העסק. ישנם מעצבים גרפיים מוכשרים רבים, אך ההתמחות והניסיון בתחום של עיצוב לוגו היא הכרחית על מנת ליצור לוגו מוצלח.

הכנת לוגו יכולה לקחת זמן מה, בערך כחודש כאשר העבודה מתבצעת על ידי מעצב מקצועי אשר משקיע את כל משאביו ליצירת לוגו מוצלח. התהליך הוא יחסית קבוע, כאשר ראשית תיפגשו עם המעצב לפגישת היכרות בה המעצב יכיר לעומק את העסק שלכם ואת צרכיו, וכן ישמע על דרישותיכם לגבי הלוגו.

לאחר מכן, המעצב לרוב מבצע מחקר מקיף על השוק בו העסק שלכם פועל, וכן על העסק שלכם באופן ממוקד, על מנת שיהיה לו את הרקע הנדרש לעיצוב הלוגו. לאחר מכן לרוב המעצב ישלח לכם מספר סקיצות של לוגו, מהם תוכלו לבחור את הלוגו או לתת הערות על מנת לכוון אותו באופן מדוייק יותר. כך עד שתגיעו לתוצאה אשר הינה קולעת לטעמכם ולצרכי העסק.

רוצים פרטים נוספים לגבי תהליך הכנת לוגו עם סטודיו שרון ? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

  • אצלנו מקבלים סקיצות תוך 3 ימי עסקים

השאר תגובה