מעצבי אתרים וורדפרס

מעצבי אתרים וורדפרס הם למעשה מעצבים גרפיים אשר מתמחים בעיצוב של אתרים דרך מערכת ניהול האתרים הפופולרית וורדפרס. מערכת וורדפרס מספקת תבניות שונות לאתרים מהן ניתן לבחור תבנית אשר תהווה את המבנה הכללי והבסיס העיצובי של האתר שלכם.

ישנן תבניות רבות כך שבהחלט כל אחד יכול למצוא תבנית אשר מוצאת חן בעיניו ועונה על צרכיו, אך הבעיה העיקרית היא שאתרים רבים נראים אותו הדבר. מאחר וכל עסק מעוניין שהאתר שלו יהיה נבדל באופן כלשהו מאתרים אחרים, מעצבי אתרים וורדפרס מתמחים ביצירת עיצוב יחודי עבור אתרים במערכת זו.

השונות של האתר שלכם מאתרים אחרים היא כה משמעותית, הרבה יותר משהייתם משערים. מעצבי אתרים וורדפרס יוצרים לאתר מראה יחודי, כך שהוא תופס את העין בקלות וגורם לגולש באינטרנט אשר מגיע לאתר שלכם להתעניין בתוכן האתר, ובאופן ישיר במוצר או בשירות שלכם. כך שנראות יחודית של האתר משפיעה באופן עקיף על כמות הגולשים באתר, וככל שיגיעו גולשים רבים לאתר שלכם כך יותר אנשים נחשפים לעסק שלכם והוא בעל סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

מעצב גרפי לוקח בחשבון את חווית המשתמש – UX,UI שהם הבסיס העיצובי וההבנה המבוססת על נתוני גלישה רבים, מה גורם לבנאדם ללחוץ על כפתור, איזה צבע מניע לפעולה, מה נכון לשים איפה ועוד ועוד אלמנטים אשר משפיעים על בחירות הגולש ללא מודעות.

אתר אינטרנט אשר הינו יחודי יוצר רושם ראשוני חזק יותר אצל הלקוח הפוטנציאלי, ולכן מעצבי אתרים וורדפרס נשכרים על מנת לעצב אתר וורדפרס באופן מיוחד. הרושם הראשוני אשר מתקבל הוא זה אשר קובע האם הלקוח יישאר באתר או לא, והאם יזכור אותו גם לאחר שביקר בו וירצה לחזור אליו שוב. לכן עיצוב שונה של אתר הוא כה חשוב ומשמעותי להצלחת העסק, ומומלץ לא לוותר על מעורבותו של מעצב גרפי בתהליך בניית האתר.

מחפשים מעצבי אתרים וורדפרס ? פנו עוד היום לסטודיו שרון ונשמח לעמוד לרשותכם.

השאר תגובה