עיצוב אריזות

עיצוב אריזות הוא תחום אשר התפתח בשנים האחרונות, כאשר כל עסק מנסה ליצור דרכים מקוריות לבידול העסק ממתחריו. ההשקעה בויזואליות של פריטים אשר פעם היו מובנים מאליהם, כדוגמת אריזה של מוצר, כיום הופכת להשקעה לגיטימית לחלוטין והפריט הופך לעוד אלמנט עיצובי בו ניתן להטמיע את הנראות העיצובית של העסק.

עיצוב אריזות לא נעשה רק בשביל שאריזת המוצר תהיה יפה ומושקעת יותר, ומאחורי העיצוב של כל פריט ישנן מטרות שיווקיות ברורות. הנראות של העסק היא חלק ניכר בהצלחתו, כאשר ככל שהאסתטיקה תהיה טובה יותר ומחוברת יותר לטעמו של קהל היעד כך הסיכוי שהיא תיכנס לתודעה גבוה יותר.

עיצוב אריזות ושאר מוצרי קד”מ הוא חלק מהותי בבנייה של השפה העיצובית של העסק, וככל שהעסק יכול להשקיע ביותר מוצרי קד”מ כך הנראות של המותג תהיה חזקה יותר. אין ספק כי כאשר לעסק ישנן מוצרים ממותגים ומעוצבים רבים זה יוצר אפקט מרשים ובלתי נשכח אצל קהל היעד.

כמובן שכל מוצר חייב להיות מעוצב באופן תואם ובאותה השפה העיצובית של העסק, בכדי להעביר יחד מסר ויזואלי חזק וקוהרנטי. כאשר המוצרים לא מעוצבים באותה השפה העיצובית, המטרה לא מושגת מאחר והמסר אינו ברור לקהל והאפקט מתפספס.

לכן עיצוב אריזות כדאי לבצע אצל אותו המעצב הגרפי אשר יצר את השפה העיצובית של העסק, או אצל מעצב אשר יכול ליצור עיצוב אשר מותאם לשפה העיצובית הקיימת. ישנם מעצבים רבים אשר עוסקים בעיצוב מוצרי קד”מ, אך כדאי לבחור במעצב בעל הבנה בעולם השיווק בכדי שהעיצוב ישיג את המטרות השיווקיות.

רוצים ליצור עיצוב אריזות מקורי ומיוחד לעסק שלכם ? פנו כבר היום לסטודיו שרון ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

השאר תגובה