עיצוב אתרים וגרפיקה

אחד המקצועות הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא עיצוב אתרים וגרפיקה , כאשר מדי שנה נוספים לתחום זה עוד ועוד אנשי מקצוע אשר סיימו את לימודיהם. הבחירה במעצב גרפי עבור עיצוב אתר לעסק היא בחירה לא פשוטה, מאחר וקיימים כל כך הרבה מעצבים בתחום.

אז איך בוחרים מעצב גרפי אשר יתאים בדיוק לעסק שלכם ? הנה מספר טיפים לבחירה נכונה של מעצב עבור עיצוב אתרים וגרפיקה לעסק שלכם.

  • ניסיון עם עיצוב אתרים וגרפיקה במערכת בה האתר שלכם נבנה – לדוגמא, אם מדובר במערכת וורדפרס, כדאי לקחת מעצב אשר הינו בעל ניסיון בעבודה עם מערכת זו. מעצב יכול להיות מוכשר מאוד, אך ללא כל ידע במערכת התוצאה הסופית עשויה לקחת זמן רב ולהיות לא מספיק מקצועית.
  • פרויקטים קודמים של עיצוב אתרים וגרפיקה – בקשו לצפות באתרים אשר עיצב אותו מעצב עבור לקוחות אחרים. למרבית המעצבים יש פורטפוליו מוכן לשליחה עם פרויקטים קודמים, ולעתים רבות קיימות דוגמאות באתר המעצב בהן תוכלו להתבונן ולראות האם הם לטעמכם.
  • מאחר וקיימים כל כך הרמה מעצבים, כאשר אין ספק שרבים מהם מוכשרים, התאמה וחיבור אישי משחקים פה תפקיד חשוב. האינטרקציה עם מעצב במהלך עיצוב אתר היא רבה, ולכן כדאי שזה יהיה מישהו שנוח ונעים לכם לעבוד איתו.
  • המלצות המלצות המלצות – בקשו לראות המלצות מלקוחות קודמים, בדיוק כפי שהייתם עושים אילו הייתם מעסיקים עובד חדש. על ידי צפייה בחוות הדעת של לקוחות אחרים על עבודתו של המעצב תוכלו לגלות עליו רבות ולהתרשם מאופי העבודה מולו.
  • ערך מוסף – מהו הערך המוסף של אותו המעצב ? האם ידע בתחומים אחרים הרלוונטיים לעסק שלכם ? במהלך פגישה קצרה או חיפוש באתר המעצב לרוב תגלו האם קיים למעצב ידע וניסיון בתחומים נוספים אשר יכולים לסייע לכם בתהליך עיצוב האתר.

מחפשים סטודיו המתמחה בתחום של עיצוב אתרים וגרפיקה ? צרו קשר עם סטודיו שרון המתמחה בעיצוב גרפי לעסקים עם אפשרות לייעוץ נומרולוגי מקצועי להכוונה עסקית.

 

השאר תגובה