מה אנחנו מעצבים?

עיצוב משחק בדיוק כמו שחלמתם

בשנתיים האחרונות אני יותר ויותר נפגשת עם תחום עיצוב המשחקים ועיצוב קלפים – זמן קורונה גרם לאנשים לפתוח את מגירת הרעיונות שהיתה סגורה שנים רבות ולשלוף את החלום הישן וסוף סוף להוציא אותו לפעול. אני לא יודעת אם זה הזמן שכולנו חווינו יותר בבית עם המשפחה, או שפשוט זה היה זמן עצירה שגרם לכולנו להיכנס קצת פנימה. בסופו של דבר אלי הגיעו חולמים רבים שביקשו ממני להגשים להם את החלום.

איזה כיף זה להגשים חלומות!!!

אז אם אתם מטפלים ותמיד רציתם להפיק קלפים טיפוליים שהם בדיוק כמו שאתם רוצים או משחק שיעביר מסר באופן משחקי – זה הזמן לפנות אלי.

אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לעובדי החברה שלכם, משהו מגבש, משהו אישי, משהו שמשלב בדיחות שרק אתם תבינו וידע שהוא שלכם – מוזמנים לפנות אלי ויחד נעצב לכם את המשחק לחברה שלכם. זה גם מתנה לעובדים, למשפחות וגם יכול להתאים לערב גיבוש לחברה.

אם אתם רוצים להעביר מסרים בדרך שונה, במשחק – מוזמנים אלי ויחד נעצב לכם משחק ייחודי עם המסרים שלכם.

 

הכירו את שלבי עיצוב המשחק

הרבה פעמים מגיעים אלי עם חלום מפוזר. משחק שאולי הוא כתוב, לעיתים גם הכנתם גזרי נייר ודמו במצגת אבל מכאן יש לנו עוד דרך לעבור.

תחילת הדרך כמובן היא ההבנה מה כולל המחק – האם המשחק הוא משחק לוח, משחק קלפים, משחק מסלול, משחק משולב?

נענה יחד על השאלות ונגבש את כל מרכיבי המשחק:

משחק לוח לרוב יכלול – לוח משחק, קלפים, מארז והוראות משחק

משחק קלפים יכלות – סדרות קלפים, מארז למשחק והוראות או ספרון הדרכה.

משחק מסלול מורכב יכלול – לוח משחק, קלפים, אלמנטים ייחודים מקרטון, מארז והוראות משחק.

לכל משחק תמיד נעצב לוגו אשר יעביר את המסר העיקרי וניצור שפה גרפית למשחק אשר תלווה את כל מרכיבי המשחק על מנת ליצור קו אחיד וייחודי.


במקביל לתהליך  עיצוב המשחק נמצא לכם מארז מתאים ויחד נחפש את בית הדפוס המתאים והזול ביותר להגשמת החלום ובאופן הטוב ביותר.


מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא התחיבות.